
Простирадло з підігрівом, електро-простирадло, тепла ковдра, Термопростирадло 120Х160 см. YASAM Туреччина,
1 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: yasam
- +380 (73) 206-14-16
Надійне та довговічне термопростирадло YASAM Original, з кількома рівнями підігріву та автовідключенням у разі перегріву.
Рівномірно розподіляє тепло по всій площі. Що дозволить вам із задоволенням відпочити в теплому ліжку вже через кілька хвилин після включення.
Простирадло абсолютно безпечне, завдяки автоматичному вимикачу у випадку перегріву.
Має м'який та приємний на дотик матеріал.
Термопростирадло зберігає тепло після вимкнення, що актуальне при перебоях з електрикою.
Значно економніше за будь-який обігріваючий пристрій.
Розмір: 120 х 160 см
Призначене для підігріву ліжка, а також використовується в медичних закладах, масажних та косметичних салонах.
Заспокоює невралгії, допомагає заспокоїти м’язи та поліпшує кровообіг. Рекомендується при лікуванні симптомів артриту та ревматизму.
Має два шари ніжної байкової тканини, а між ними - нагрівач у сучасній силіконовій ізоляції, який не боїться вологи та має термо-шви.
Обладнана зручним перемикачем із двома режимами нагріву та повним відключенням:
1 режим: 35-40 ⁰C (комфортний сон), споживана потужність 40 Вт.
2 режим: 45-55 ⁰C
• Виробник – Yasam (Туреччина);
• Вага – 1,2 кг;
• Кількість температурних режимів нагріву – 2;
• Максимальна температура – 55 ⁰C;
• Мінімальна температура – 35 ⁰C;
• Зовнішнє покриття поліамід
• Довжина – 1,60 м;
• Ширина – 1,20 м;
• Час нагріву – до 10 хв.;
Нагрівальний елемент покритий силіконом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yasam |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Час нагріву | 10 хв |
| Розмір | Полуторний |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 120 см |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 1200 г |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 1 450 ₴








