
Валіза Velo маленька 40 л. чорний
4 990 ₴
- В наявності
- Код: 1140721768
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Velo S — компактна валіза, що завжди поруч. Зручний формат ручної поклажі дає змогу взяти все необхідне, щоб ви могли без зайвих клопотів вирушити до близьких.
Окреме відділення для ноутбука забезпечує швидкий доступ без відкривання основного відділення. Основне відділення має сітчасту кишеню та ремені, які підтримують лад і надійну фіксацію вмісту.
Velo оснащена замком TSA і фіксатором на блискавці, тож можете бути впевнені в безпеці своїх речей. А чотири маневрові колеса додають руху легкості та плавності, щоб ви повністю зосередилися на найважливішому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velo |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 23 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 990 ₴








