
Валіза Bagland Wave маленька 36 л чорна (00336020)
3 290 ₴
- В наявності
- Код: 1143121831
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Wave S — стильна валіза для коротких мандрівок і відряджень. Вбудований кодовий замок надійно захищає ваш багаж, а продумані відсіки та кишені організовують простір всередині. Одне з відділень оснащене ременями-фіксаторами, які надійно утримують речі під час руху, а сітчастий відсік на блискавці розділяє простір, щоб усе залишалося на своєму місці.
Чотири маневрові колеса з обертанням на 360 градусів забезпечують плавний рух, навіть якщо доводиться змінювати напрямок. Телескопічна верхня ручка та додаткова ручка збоку полегшують транспортування, а бічні ніжки захищають валізу від контакту з поверхнями, зберігаючи її зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 36 л |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 290 ₴







