
Рюкзак Bagland Stylish M 17 л графіті1342 (00549694)
1 490 ₴
- В наявності
- Код: 1118320658
- +380 (73) 206-14-16
Stylish M — рюкзак, який завжди готовий до ваших планів: від ранкової кави в місті до спонтанних поїздок.
Усе, що вам потрібно, знайде своє місце у Stylish M! Окремий зовнішній відсік для ноутбука до 14 дюймів подбає про швидкий доступ до ґаджета, а передня кишеня збереже всі важливі дрібнички. Записник, книжки, навушники помістяться в основному відділенні, а бокові сітчасті кишені підійдуть для пляшки з водою чи термоса.
Рюкзак виготовлений із високоякісної тканини меланж із водовідштовхувальними властивостями. Завдяки цьому незначні забруднення можна витерти вологою серветкою, що робить його практичним для щоденного використання.
Stylish M також забезпечує комфорт у носінні: м’яка спинка та регульовані плечові ремені допоможуть вам почуватися зручно навіть під час найактивніших днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.74 г |
| Висота | 39 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Об`єм | 17 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал | Тканина 600D меланж |
| Розмір | Середній рюкзак |
| Спинка | Ортопедична |
| УКТВІД | 4202911000 |
- Ціна: 1 490 ₴



