
Ніж з гербом ЗСУ. Червоний ніж з гербом України
1 800 ₴
1 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0030+
- +380 (73) 206-14-16
Ніж з патріотичною символікою.
- Ніж з фіксованим клинком
- Оптимальний розмір. Загальна довжина 30 см
- Патріотичний дизайн:
- Герб України на лезі
- Герб ЗСУ на лезі
- Герб України на чохлі
- Герб України в торці рукоятки
- Колір ручки:
- Червоний
- Колір леза:
- Сріблястий (класичний)
- Лезо має рівне і пряме заточування
- Матеріал леза: нержавіюча вуглецева сталь 440C
- Відмінно тримає заточування
- Рукоятка виконана з якісного матеріалу та має анатомічну форму, що запобігає ковзанню ножа в руці
- У комплекті: чохол для зберігання та транспортування ножа, з можливістю кріплення на пояс або розвантаження
- Кишеня для точила
- Фірмове пакування: Кожен ніж поставляється в картонній упаковці з оригінальним дизайном торгової марки "Halmak".
Особливості сталі 440C
Серед сталі 400-ї серії 440C помітно перевершує 440A та 440B за рівнем опору корозії. При цьому сталь 440C має найвищий показник твердості за шкалою Роквелла - 58-60 одиниць (HRC). Марка 440C є основною нержавіючою сталлю для виготовлення мечів ножів.
440C – досить тверда сталь. Вміст вуглецю (що забезпечує насамперед твердість) цього типу нержавіючої сталі коливається 0,95 до 1,2%. Високі експлуатаційні характеристики, що забезпечує сталь 440C, доводять її популярність у ножових виробників.
Ножеві вироби, в яких використовується сталь 440C, мають високі ріжучі властивості та досить довго утримують заточування без додаткової правки. При цьому варто відзначити стійкість до соляної корозії, що дуже важливо для ножа при використанні на природі та в умовах підвищеної вологості.
Ножі зі сталлю 440C стануть добрим вибором для універсального, рибальського чи мисливського застосування.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина ножа | 30 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Червоний |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Вага ножа | 300 г |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Поверхня | Матова |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал леза | 440C |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 17.5 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 400 г |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Колір леза | Чорний матовий |
| Загальне | |
| Чохол | Є |
- Ціна: 1 260 ₴







