Розгрузочна СУМКА-КОБУРА
Виробник: Туреччина
Матеріал: нейлонова кордура
Розміри: 23,5×12×6 см
Кріплення: ремені на фастексах
Характеристики:
- Вологостійка тканина
- Фіксується на поясі та на нозі, спеціальними ременями на фастексах, які дають змогу регулювати її під індивідуальний розмір.
- Використовується для розміщення особистих речей, та як основне функціональне призначення - кобура.
- Має приховану кишеню, з окремо пошитою кобурою всередині, в якій зброя фіксується кріпленням з липучкою.
- Двосторонній доступ до кишені (Зверху або збоку) обумовлений спеціальним методом пошиття та конструкцією сумки. Що гарантує зручне і швидке використання та непомітне розміщення пістолета.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cordura |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Cordura |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





