-21%

Кемпінгова портативна газова плита Nurgaz, з п'єзопідпалом, +1 балон. В КЕЙСІ. НЕ Китай!!!. Кольори в асортименті.
1 500 ₴
1 185 ₴
- Готово до відправки
- Код: ng501
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна Газова плита Nurgaz NG 501. 330x280x110 мм
Дуже практична, економна та зручна в експлуатації плита. У комплекті із захисним пластиковим кейсом для транспортування. Газовий балон встановлюється всередині плити.
Обладнана п'єзоелектричним запалювачем, завдяки якому для запуску печі не потрібні сірники або запальничка.
Пальник має додаткові виступи, що забезпечують рівномірне нагрівання поверхні.
Особливості:
- Вітрозахисний екран гарантує мінімальну витрату газової суміші;
- Регулювання подавання газу дає змогу як розігрівати, так і готувати їжу;
- Захист від неправильного встановлення балона;
- Ефективна робота за низького тиску газу.
- Сталевий корпус
- Емальована основа для каструль
- Алюмінієвий пальник
- П'єзозапалювання
- Плавне регулювання полум'я
- Потужність нагрівання 2,2 кВт
- Працює від стандартних газових балончиків
Характеристики:;
- Тип картриджа: цанговий, 220 г;
- Витрата газу: до 160 г/год;
- Потужність: 2200 Вт;
- Розміри: 330 x 280 x 110 мм;
- Вага: 1,8 кг.
Комплектація:
- Газова плита;
- Пластикова валіза;
- Інструкція.
- Газовий балон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nurgaz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Витратуа газового палива | 160 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 1.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 110 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Так |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴




