-35%

Рюкзак 35l. Тактичний військовиий рюкзак 35l. 50х28х25см. Водонепроникний тактичний рюкзак, похідний рюкзак
1 500 ₴
975 ₴
- В наявності
- Код: bag35_olv
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний Штурмовий рюкзак 35 л
- Розмір: 50х28х25 см
- Загальний об'єм: 35 л;
- Колір:
- олива
- мультикам
Характеристики:
- Вологостійка тканина
- Ергономічні плечові ремені з 3D сіткою
- Анатомічна спинка з 3D сіткою
- На змійках по два бігунка;
- Бічні стяжки
- Нагрудний та поясний ремінь
- Система Molle
- Вага: ~ 1кг
Відділення та кишені:
🟡Відділення для гідратора або ноутбука
🟡Велике відділення із двома кишенями (сітковим і закритим на змійці)
🟡Середнє відділення з трьома кишенями для дрібних речей;
🟡Велике відділення спереду з 5 кишенями;
🟡Мале відділення спереду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 35 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Анатомічна конструкція, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Поясний ремінь |
| Колір | Оливковий |
| Вага | 1 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴





