
Каремат чотирьохсекційний, Кордура, Мультикам. 130х40. Тактичний розкладний чотирисекційний каремат
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 81111
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний розкладний чотирисекційний каремат
Виробник: Україна
Колір у наявності: Мультикам, Піксель
Матеріал: Cordura nylon 500D
Килимок трансформер, що складається з 4-х секцій.
Невеликі розміри та можливість використовувати в чотирьох різних положеннях, робить його універсальним та незамінним в польових умовах. Каремат має відмінні теплоізоляційні властивості, та мінімізує ризики переохолодження від холодної землі.
Як буфер та утеплювач використовується ізолон підвищеної жорсткості товщиною 10 мм. Підвіси зі стропи з двома додатковими фастексами для кріплення на систему MOLLE до плитоноски або РПС.
Завдяки швидкознімним фастексам сидушка легко і швидкого приєднується та скидається з себе.
Розміри:
У згорнутому вигляді (сидіння): 40х30см
У положенні розгорнутий 1/2 (сидіння + спинка): 40х60см
У положенні розгорнутий 1/3 (сидіння + спинка): 40х95см
У положенні розгорнутий 1/4 (килимок): 40х130см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кордура |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Загальне | |
| Товщина | 10 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір | Камуфляж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴








