
Рюкзак тактичний добовий з клапаном для шолома Warrior Spirit WS-R
1 890 ₴
- В наявності
- Код: WS-R MULTICAM
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак тактичний добовий з клапаном для шолома Warrior Spirit WS-R
Міцний та функціональний рюкзак Warrior Spirit WS-R MULTICAM стане вашим незамінним супутником у будь-яких пригодах.
Виготовлений з міцного матеріалу Cordura 1000 D, він витримає будь-які випробування. Рюкзак має зручний клапан для кріплення шолома, а також кілька відділень та кишень, де ви зможете розмістити все необхідне.
Система MOLLE дозволить вам прикріпити до рюкзака додаткове спорядження, а поліамідна стропа та залізні гачки забезпечать надійну фіксацію.
Рюкзак також має кишеню та отвір для гідратора, щоб ви могли завжди залишатися в тонусі.
Характеристики:
- Матеріал: Cordura 1000 D
- Липуча стрічка велкро
- Кріплення системи MOLLE
- Поліамідна стропа
- Залізні гачки
- Кишеня і отвір для гідратора
- Розмір: 31 см*19 см*10 см
- Об'єм: 6 літрів
- Вага: 515 грам
Переваги:
- Міцний та зносостійкий
- Функціональний та зручний
- Має кишеню для гідратора
- Підходить для різних завдань
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.5 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Об`єм | 6 л |
| Особливості | Система підвіски Molle, Сумісність з гідратором |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кордура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴





