-36%

LED лампа акумуляторна 17 см, з магнітами, на USB. Emergency light
350 ₴
224 ₴
- Готово до відправки
- Код: Т515
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний акумуляторний світильник
Чудово підійде для освітлення під час виїздів на природу, в гаражі, підсвічування торгових точок.
LED світильник має 3 режими роботи:
- яскравий
- середній
- стробоскоп
Час роботи світильника на одному заряді може досягати 8 годин.
Заряджається від адаптера телефону, павербанка, ноутбука за допомогою USB шнура.
Кріплення:
- Гачок, для підвішування;
- 2 магніти, які дають змогу кріпити світильник до металевих поверхонь;
Основні характеристики:
- Матеріал корпусу світильника - ABS пластик. Cтійкий до зовнішнього впливу.
- Тип батареї: літій-іонний акумулятор.
- Акумулятор: 5V 700mAH.
- Розміри корпусу: 172*22*40 mm.
- Температура світла: 6000 K (холодне біле світло).
- Час роботи: До 8 годин.
- Можливість заряджати через micro USB: так.
Комплектація:
- LED лампа - 1 шт.
- Кабель зарядки micro USB - 1 шт.
- Металева пластина для магнітного кріплення - 2 шт.
- Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Акумулятор |
| Тип заряду | micro USB |
| Час роботи | 8 годин |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 172 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 2 см |
| Загальне | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴








