Портативна газова плита ORCAMP СК-505
Плита ORCAMP працює від стандартного цангового балона (бутан-пропан або ізобутан), який легко встановлюється всередину плити та фіксується спеціальним важелем.
Обладнана п'єзоелектричним запалювачем, завдяки якому для запуску плити не потрібні сірники або запальничка.
Пальник має додаткові виступи, що забезпечують рівномірне нагрівання поверхні.
Дуже практична, економна та зручна в експлуатації плита, стане надійним помічником в приготуванні їжі для дачників, туристів, рибалок та мисливців, або як альтернативна домашня плита на випадок відсутності газу або електричного струму в стаціонарній кухонній плиті.
Постачається в пластиковому кейсі, який робить транспортування та зберігання плити зручнішою.
Особливості:
- Вітрозахисний екран гарантує мінімальну витрату газової суміші;
- Регулювання подавання газу дає змогу як розігрівати, так і готувати їжу;
- Захист від неправильного встановлення балона;
- Ефективна робота за низького тиску газу.
- Сталевий корпус
- Емальована основа для каструль
- Алюмінієвий пальник
- П'єзозапалювання
- Плавне регулювання полум'я
- Потужність нагрівання 2,2 кВт
- Працює від стандартних цангових газових балонів
Характеристики:
- Тип картриджа: цанговий, 220 г;
- Витрата газу: до 160 г/год;
- Потужність: 2,6 кВт;
- Розміри: 330 x 280 x 85 мм;
- Вага: 1,3 кг.
Комплектація:
- Газова плита;
- Інструкція;
- можлива додаткова комплектація газовими балонами (запитуйте у менеджера).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orcamp |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2600 Вт |
| Витратуа газового палива | 160 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 85 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Загальне | |
| Вага | 1300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴





