
Тактична сумка-баул 100 л мультикам
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3042
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-баул призначена для перенесення особистих речей, військових, спортивних, туристичних або мисливського приладдя. Особливістю цієї моделі є те, що її можна носити як сумку та як рюкзак.
Виготовлений з міцної водовідштовхуючої тканини. Тканина прорезинена з внутрішньої сторони. Міцний замок та фурнітура. Армована нитка.
Є у кольорах : хакі та піксель, чорний, мультикам та койот.
Особливості:
- Один основний відділ.
- Додаткова передня кишеня.
- Є кріплення для каремату та спального мішка.
- Можна носити як рюкзак, або як сумку.
Характеристики:
Об'єм - 100 л
Матеріал - Нейлон
Габаритні розміри:
Довжина -80 см
Ширина -40 см
Висота -40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 100 л |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 40 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Стан | Нове |
| Технології | Вологостійкість |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴








