Сумка-слінг Silver Knight має габаритні розміри 33x23x10 см і місткість до 8 літрів, що дає змогу зручно розмістити всі необхідні предмети. Вона виготовлена з міцного та довговічного матеріалу — нейлону Oxford 900D і поліестеру, забезпечуючи надійний захист вмісту сумки від зовнішніх впливів. Обладнана системою MOLLE, яка дає змогу легко й безпечно закріплювати додаткові аксесуари та спорядження. Це робить сумку-слінг ще функціональнішою та зручнішою у використанні.
Характеристики:
Габаритні розміри: 33x23x10 см
Об'єм: 8 л
Матеріал: нейлон Oxford 900D, поліестер
Особливості: із системою кріплення MOLLE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Knight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 8 л |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴

