Практичний і надійний рюкзак Silver Knight Mission Pack 27 л стане вашим надійним супутником у будь-якій подорожі.
- Виготовлений із міцного матеріалу Oxford, який стійкий до зношування, розривів та атмосферних впливів.
- Оливковий колір рюкзака підійде для прихильників активного відпочинку, полювання, риболовлі, туризму та повсякденного використання.
Особливості та переваги:
- М'яка спинка та лямки для комфортного носіння навіть за великого навантаження.
- Грудне стягування для фіксації рюкзака на грудях і рівномірного розподілу ваги.
- Поясне стягування для додаткової фіксації рюкзака на талії.
- Стропи MOLLE для кріплення додаткового спорядження.
- Фурнітура для надійності та довговічності.
Рюкзак Silver Knight Mission Pack 27 л — це чудовий вибір для тих, хто шукає практичний, надійний і функціональний рюкзак.
Характеристики:
- Матеріал: Oxford
- Колір: Олива
- Об'єм: 27 л
- Розміри: 48 x 30 x 20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Knight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 27 л |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴







