Штурмовий рюкзак, який вміщує 13 л вантажу, виготовлений із міцного матеріалу. Не пропускає вологу, стійкий до високих і низьких температур.
Штурмовий рюкзак розділений на відділення для зручної організації особистих речей. На лицьовій стороні рюкзака розміщені нейлонові стропи для додаткового спорядження.
Матеріал: нейлон, Оксфорд 900D.
Розмір: 42x23x13 см.
Об'єм: до 13 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klost |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 13 л |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴









