Сумка-слінг Silver Knight Hunter 5 л. — це компактна та практична сумка, яка чудово підійде не тільки для військовослужбовців, а й для повсякденного використання, а також для полювання, риболовлі, туризму.
Особливості та переваги:
- Компактна та легка: Сумка не займає багато місця й не обтяжує користувача.
- Однолямкова конструкція: Сумка зручно носиться на лівому або правому плечі.
- Регульована лямка: Довжину лямки можна регулювати під зріст і композицію користувача.
- Фурнітура: Надійна та довговічна фурнітура.
- Надійна: Сумка виготовлена з високоякісних матеріалів.
Основні характеристики:
- Об'єм: 5 л
- Материал: Нейлон Oxford 600D
- Колір: Олива
- Розмір: 30х16х8 см
- Вага: 400 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Knight |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 5 л |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴

