Поясна сумка з можливістю додаткової фіксації на стегні.
Може слугувати похідною або повсякденною сумкою.
Основні карамани:
Колопоясний - вміщує кобуру, яка фіксується липучкою
Середня — містка кишеня, у якій знайдуть своє місце великі предмети або будь-який інший дрібний інвентар.
Резинка з можливістю затискача надійно захистить речі від випадіння.
Маленький — для документів, ключів, сірників тощо.
Один відкритий маленький — для дрібниць.
Бічні на липучці — чудово підходять під те, що потрібно дуже швидко витягти.
Внутрішня сторона сумки обладнана вентиляційною сіткою.
Зовнішній бік має липучкою для патчів, всі кріплення та кишені надійно фіксуються карабінами, всі ремені можна відрегулювати під себе.
Є пластмасове кільце для замка карабіна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Knight |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 8 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 450 ₴









