Тактичний рюкзак об'ємом 30 л.
Зручний і компактний водночас дуже місткий рюкзак для одноденних виходів (1-Day Assault Back Pack), ідеально підходить як для тактичних завдань, так і для міських умов.
Рюкзак виготовлений із міцної вологозахисної тканини Oxford, щільністю 600D і 800D.
Ергономіка рюкзака та використані матеріали дають змогу зберігати форму незалежно від завантаження. Зручне та надійне кріплення ременів і лямок сприяє надійній фіксації рюкзака за спиною та його комфортному використанню навіть за потреби швидко пересуватися.
Особливості рюкзака:
- Ергономічні, м'які плечові ремені;
- Багато кишень як внутрішніх, так і зовнішніх на застібках типу «блискавка»;
- Кріплення для додаткових результатів (система MOLLE);
- Пояс, регульований за довжиною, фіксується застібкою фастекс;
- Міцні стропи;
- Якісне пошиття і фурнітура.
- Габарити: 30х50х20 см.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 20 см |
| Основні | |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 30 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Оливковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴
