Сумка пошита з високоміцного поліестерового матеріалу щільністю 600D. Матеріал стійкий до зношування та стирання, міцний на розрив, стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
Внутрішня частина тканини має надійне покриття ПВХ, що перешкоджає проникненню вологи в рюкзак.
- Система швидкого скидання.
- Спинка: анатомічної форми, складається зі щільної пінополіуретанової основи, обшита повітропроникною сітчастою тканиною, що сприяє ефективній вентиляції спини;
- Плечові лямки: одна лямка, анатомічної форми, регульована за висотою;
- Петлі molle для кріплення додаткового вантажу;
- Нагрудна стяжка: знімна, регульована за натягом.
- Безшумні, подовжені пулери
- Ручка для транспортування у верхньому положенні;
- Велкро для кріплення патчів
- Розмір: 28х22х14 см;
- Об'єм: 5л.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 22 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 14 см |
| Основні | |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 5 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴







