Тактичний рюкзак 45 літрів
Рюкзак виготовлений із міцного водонепроникного матеріалу, стійкого до пошкоджень.
Має чотири відділення: два великі з внутрішніми кишенями; дві невеликі зовнішні кишені.
- На всіх блискавках зручні подвійні застібки.
- Затяжки фіксатори, які дають змогу змінювати габарити рюкзака залежно від наповненості.
- Система Molle для додаткового кріплення спорядження.
- Анатомічні лямки.
- Повітропроникна спинка.
- Кишеня для гідратора.
- Зручна ручка для перенесення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Knight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 45 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Койот |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴







