Спереду є три ряди ременів на липучці, які сумісні з системою кріплення Molle.
Основний відсік містить чотири гнучкі монтажні ремені для різних застосувань.
Міцний нейлон 1000D захищає від вологи.
Характеристики:
Матеріал: Нейлон 1000D.
Вага: приблизно 360 г
Розмір: 430*160*80 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Knight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴









