Сумка тактична через плече Silver Knight 3 л колір олива — це чудовий вибір для людей, які цінують практичність, функціональність і надійність.
Характеристики:
- Об'єм: 3 літри
- Колір: олива
- Матеріал: нейлон 600D
- Лямка: регульована, знімна
- Розміри: 23*20*6 см
Особливості:
- Компактна та функціональна сумка, ідеально підходить для повсякденного носіння, а також для коротких поїздок і походів.
- Виготовлена з міцного нейлону 600D, стійкого до зношування та погодних умов.
- Фурнітура гарантує надійність і довговічність.
- Регульована та знімна лямка дає змогу зручно носити сумку на плечі.
- Безліч кишень для зручного розміщення всіх необхідних речей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Knight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 3 л |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴





