
Тактична сумка-баул 100 л піксель
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3035
- +380 (73) 206-14-16
Сумка-баул призначена для перенесення особистих речей, військових, спортивних, туристичних або мисливського приладдя. Особливістю цієї моделі є те, що її можна носити як сумку та як рюкзак. Виконана із міцної тканини піксельного забарвлення.
Виготовлений з міцної водовідштовхуючої тканини. Тканина прорезинена з внутрішньої сторони. Міцний замок та фурнітура. Армована нитка.
Є у кольорах : хакі та піксель, чорний, мультикам та койот.
Особливості:
- Один основний відділ.
- Додаткова передня кишеня.
- Є кріплення для карімату та спального мішка.
- Можна носити як рюкзак, або як сумку.
Характеристики:
Країна виробник Україна
Об'єм 100 л
Матеріал - Нейлон
Габаритні розміри:
Довжина -80 см
Ширина -40 см
Висота -40 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 100 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 1 600 ₴








