
Ніж складаний GERBER Folding Sheath Knife
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: GERBER 114
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж Folding Sheath Knife заснований на базі ножа Ultimate. Ідеально підходить для довгих походів та активного відпочинку.
Серрейторна ділянка леза дозволяє легко розрізати канати, ремені та мотузки.
Завдяки наявності двостороннього штирю для великого пальця ніж можна легко відкрити однією рукою.
Ергономічна ручка текстурована гумою, що збільшує комфорт при використанні та забезпечує надійний хват.
Надійний фіксатор леза типу Back-Lock гарантовано блокує ніж у відкритому стані, що дозволяє не хвилюватися за безпеку пальців навіть за найскладнішої роботи.
У комплекті йдуть нейлоновий чохол — легкий, стійкий до утворення плісняви, дозволяє переносити ніж вертикально та горизонтально.
Характеристики:
- Загальна довжина: 21,5 см
- Довжина складеного: 12,5 см
- Довжина клинка: 9 см
- Товщина клинка: 3 мм
- Тип клинка: серрейтор/пряме
- Матеріал клинка: сталь 7Cr17MoV з покриттям
- Матеріал рукоятки: поліамід
- Замок: Back Lock
- Вага: (з чохом ): 150 г
- Вага ножа: 121 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerber |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Довжина ножа | 21.5 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Заточка леза | Двостороння |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


