
Рюкзак Bagland Walker 11 л. сірий (0054769)
1 190 ₴
- В наявності
- Код: 955915182
- +380 (73) 206-14-16
Рюкзак WALKER підійде для роботи, навчання та активного щоденного використання. Тканина має вологовідштовхувальні властивості, вона стійка до зношування та силових навантажень, не вигоряє на сонці.
У рюкзаку є відділення для планшету або ноутбуку. Спереду є кишеня для найважливіших дрібниць — телефону, зарядного пристрою, гаманця та документів. Хочемо звернути вашу увагу, що бокових кишень для води рюкзак не має. Із задньої сторони є ще одна додаткова кишеня.
Структура рюкзака напівжорстка, тому навіть у ненаповненому речами стані рюкзак буде тримати форму.
Усі лямки та ремені виконані зі зміцненням швів, завдяки цьому наплічник довго зможе прослужити вам.
Задля вашої безпеки у темний час рюкзак має світловідбивні елементи — емблему та брелок.
Рюкзак можна прати у пральній машинці на невисоких температурах
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 450 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 32 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Об`єм | 11 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 26 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал | Тканина 600D меланж |
| УКТВІД | 4202911000 |
- Ціна: 1 190 ₴


