
Рюкзак Котомка Bagland ROLY 8 л. чорний (00566332)
350 ₴
- В наявності
- Код: 1082919754
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котомка ROLY — зручний варіант для зберігання та перенесення улюбленого взуття. Вона зроблена з міцного поліестеру, що дозволяє зберегти зовнішній вигляд навіть після багаторазового прання та впливу сонця. На самій котомці є шнурок, завдяки якому ви зможете легко її використовувати. А стильний принт поєднується з будь-яким образом.
Котомка виготовлена з урахуванням вашого комфорту. Це практичне рішення для активного життя — чи то тренування, чи то подорож.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 70 г |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 5 см |
| Об`єм | 8 л |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


