
Рюкзак Bagland Cyclone 21 л. хакі (0054266)
1 850 ₴
- В наявності
- Код: 1065621799
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cyclone — універсальний рюкзак для міста та коротких подорожей. Завдяки ортопедичній спинці та м’яким лямкам він забезпечує комфорт навіть при повному навантаженні.
Наплічник має два відділення. У більшому є відсік зі спеціальним фіксатором для ноутбука, а в менше можна помістити потрібні речі для легкого доступу: гаманець, зарядний пристрій або документи.
Також ми додали дві передні кишені, щоб ви могли швидко знайти необхідне, та світловідбивні фірмові нашивки спереду та ззаду, що підвищать вашу видимість у темну пору доби.
Рюкзак можна прати в пральній машині на невисоких температурах (30–40 градусів).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 15 см |
| Об`єм | 21 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴




