
Рюкзак Bagland Stylish XL 35 л клітинка
1 990 ₴
- В наявності
- Код: 1120220801
- +380 (73) 206-14-16
Stylish XL — рюкзак, розроблений для тих, хто завжди має багато справ і потребує більше місця для своїх речей.
Він вміщує ноутбук із діагоналлю до 17 дюймів в окремому зовнішньому відсіку, залишаючи всередині достатньо місця для всього необхідного. Продумана організація дає змогу зручно впорядкувати речі завдяки відсіку із фіксатором, кишені на блискавці та кишеням-органайзерам.
Для швидкого доступу до ключів, антисептика чи інших дрібниць передбачена зовнішня передня кишеня. А бокові сітчасті відсіки підійдуть для пляшки з водою чи парасольки, щоб усе важливе завжди було поруч.
Виріб виготовлений із міцної тканини меланж із водовідштовхувальними властивостями. Усі блискавки прикриті тканиною, що забезпечує додатковий захист речей від вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 810 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 49 см |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 35 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 1 990 ₴



