
Валіза Bagland Wave середня 63 л чорний (00336024)
3 690 ₴
- В наявності
- Код: 1143221834
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Wave M — оптимальний вибір для відпустки або ділової поїздки. Два окремі відділення допоможуть зручно впорядкувати багаж: одне оснащене ременями-фіксаторами для надійного закріплення речей, а сітчастий відсік на блискавці й маленька кишеня додають простору для дрібниць.
Чотири колеса, що обертаються на 360 градусів, роблять пересування легким незалежно від напрямку. Телескопічна верхня та зручна бічна ручки спрощують транспортування, а ніжки збоку захищають корпус від подряпин і забруднень.
Вбудований кодовий замок подбає про надійний захист багажу, тож ви можете повністю зосередитися на подорожі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 59 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 63 л |
| Ширина | 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 690 ₴







