
Органайзер Bagland Frame 5,2 л. помаранчевий (0090653)
690 ₴
- В наявності
- Код: 1143521845
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Frame — органайзер для косметики, доглядових засобів й аксесуарів. Він підійде для використання вдома чи під час поїздок.
Внутрішній простір розділений на три секції, має кишеню на блискавці й додатковий відсік, що допомагають зручно розмістити менші й більші предмети окремо.
Завдяки гачку Frame можна підвісити вертикально, що економить місце й забезпечує легкий доступ до всього вмісту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 470 г |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Петелька для підвішування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴

