
Косметичка Bagland Charm 4,75 л. чорна (0080349)
590 ₴
- В наявності
- Код: 1143421840
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Charm — містка косметичка для зберігання засобів у мандрівках чи вдома. Оснащена двома відсіками ззовні та кишенями-органайзерами всередині, щоб кожен предмет мав своє місце.
Особливість цієї косметички — внутрішня водонепроникна кишеня на блискавці. У ній можна зберігати рідкі засоби без ризику для решти вмісту: якщо щось проллється, інші речі залишаться сухими.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10 см |
| Ручки | Одна |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

