
Чорна маленька Валіза Bagland Stella 31 л (00442020)
3 290 ₴
- В наявності
- Код: 1142821822
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Stella S — зручна валіза для вікенду за містом чи коротких відряджень. Компактна, але з достатнім простором всередині, щоб усі речі були на своєму місці. Виготовлена з поліестеру 900D PVC, який відштовхує вологу та є стійким до зносу.
Вона має продумане внутрішнє відділення з ременями-фіксаторами, кишені-органайзери та сітчастий відсік, а спереду дві кишені для швидкого доступу до необхідного. Завдяки вбудованому кодовому замку вміст валізи надійно захищений, тож можна не хвилюватися за безпеку багажу під час подорожей.
Колеса з обертанням на 360 градусів забезпечують легке пересування, а висувна верхня та бічна ручки роблять транспортування ще простішим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 31 л |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 290 ₴








