
Косметичка Bagland Urban 2 л. рожева (00717662)
390 ₴
- В наявності
- Код: 1082721096
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Urban — зручна косметичка для зберігання засобів гігієни та догляду. Компактні розміри виробу дають змогу легко помістити її у сумку чи валізу, не займаючи багато місця, а якісні блискавки та міцний матеріал гарантують довговічність і надійність.
Завдяки своєму стильному ромбовидному дизайну вона виглядає елегантно й сучасно. Основне відділення на блискавці забезпечує зручний доступ до косметичних засобів, а додаткова передня кишеня вмістить шпильки та резинки для волосся.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 180 г |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴


