
Рюкзак шкільний BL Школяр 8 л. 339 фіолетовий 890 (00012870)
1 290 ₴
- В наявності
- Код: 1123821672
+380 (63) 111-77-70
- +380 (73) 206-14-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Bagland "Школяр" виконаний зі зносостійкої, легкої і преміальної тканини 420SW Flat PVC, яка практично не брудниться, має водовідштовхувальні властивості, максимально довго зберігає принт і свій природний блиск. Окрім двох містких відсіків для особистих речей та підручників , на передній частині рюкзака розташовується відділ органайзер, з боків є сітчасті кишені для пляшок з водою. Усі відділення і кишені оснащені високоякісною фурнітурою. Компанія Bagland піклується про здоров'я своїх клієнтів, тому рюкзак оснащений ортопедичною спинкою з вентильованими вставками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 11 см |
| Об`єм | 8 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 24 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал | 420SW Flat PVC жатка |
| Стать | Чоловічий унісекс |
| Розміри | 33 x 24 x 11 см |
| Спинка | Ортопедична |
| УКТВІД | 4202911000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴


