
Сумка-баул 120л, мультикам
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6019
- +380 (73) 206-14-16
Баул Kiborg 120 виконаний з посиленої тканини Oxford 600D, з водонепроникним просоченням.
Циліндрична форма баула дозволяє переносити у ньому речі різної форми, такі як спальний мішок, не великий каремат, особисті речі, різне спорядження.
Конструкція баула передбачає його перенесення двома способами:
- на плечах (як рюкзак)
- в руці
Для цього баул обладнаний двома м’якими лямками з міцної стропи шириною 5 см. Лямки дають можливість носити баул на спині як рюкзак, і в руках як звичайну сумку.
Усі стропи прошиті посиленими швами високоякісною ниткою. Зсередини по периметру шви оброблені та зміцнені окантовочною стрічкою.
Фурнітура : 100% Поліамід відповідаючий технічним вимогам Міністерства Оборони України.
Загальний об’єм баула – 120 л
Наявна потайна кишеня в середині баула, яка застібається на блискавку.
Для більш зручного використання наповненого баула, передбачений фастекс, який застібає на грудях 2 лямки у положенні рюкзак.
Розміри баула:
-Довжина: 82см
-Діаметр: 42см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kiborg |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 120 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 42 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Стан | Нове |
| Технології | Вологостійкість |
- Ціна: 1 450 ₴






