Практичний і надійний рюкзак Silver Knight Mission Pack 27 л стане вашим надійним супутником у будь-якій подорожі.
Виготовлений із міцного матеріалу Oxford, який стійкий до зношування, розривів та атмосферних впливів.
Чорний колір рюкзака підійде для прихильників активного відпочинку, полювання, риболовлі, туризму та повсякденного використання.
Особливості та переваги:
- М'яка спинка та лямки для комфортного носіння навіть за великого навантаження.
- Грудне стягування для фіксації рюкзака на грудях і рівномірного розподілу ваги.
- Поясне стягування для додаткової фіксації рюкзака на талії.
- Стропи MOLLE для кріплення додаткового спорядження.
- Фурнітура для надійності та довговічності.
- Рюкзак Silver Knight Mission Pack 27 л — це чудовий вибір для тих, хто шукає практичний, надійний і функціональний рюкзак.
Характеристики:
- Матеріал: Oxford
- Колір: Чорний
- Об'єм: 27 л
- Розміри: 48 x 30 x 20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Knight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 27 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴
