Головна особливість рюкзака — це зручність і індивідуальна адаптація, яка досягається завдяки системі MOLLE, м'яким ременям з D-подібними кільцями та Velcro-липучками. Завдяки системі MOLLE ви зможете закріплювати підсумки в будь-якому зручному для вас місці. Саме так досягається найвища зручність для користувача. Адже комусь зручно діставати необхідні предмети з грудного підсумка, укріпленого справа, а хтось звик користуватися поясною коміркою. На попереку рюкзака, як і на плечах, є м'які вставки, що дихають, для комфортнішого носіння.
Матеріал: нейлон, Оксфорд.
Об'єм: 21 л.
Розмір: 43х26х15см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Knight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 21 л |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴


