
Ніж Halmak. Червоний ніж в чохлі з гербом України
1 500 ₴
1 050 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0030
- +380 (73) 206-14-16
Мисливський / Тактичний ніж з патріотичною символікою.
- Ніж з фіксованим клинком
- Оптимальний розмір. Загальна довжина 30 см
- Патріотичний дизайн:
- Герб України на чохлі
- Герб України в торці рукоятки
- Колір ручки:
- Червоний
- Колір леза:
- Сріблястий (класичний)
- Лезо має рівне і пряме заточування
- Матеріал леза: нержавіюча вуглецева сталь 440C
- Відмінно тримає заточування
- Рукоятка виконана з якісного матеріалу та має анатомічну форму, що запобігає ковзанню ножа в руці
- У комплекті: чохол для зберігання та транспортування ножа, з можливістю кріплення на пояс або розвантаження
- Кишеня для точила
Особливості сталі 440C
Серед сталі 400-ї серії 440C помітно перевершує 440A та 440B за рівнем опору корозії. При цьому сталь 440C має найвищий показник твердості за шкалою Роквелла - 58-60 одиниць (HRC). Марка 440C є основною нержавіючою сталлю для виготовлення мечів ножів.
440C – досить тверда сталь. Вміст вуглецю (що забезпечує насамперед твердість) цього типу нержавіючої сталі коливається 0,95 до 1,2%. Високі експлуатаційні характеристики, що забезпечує сталь 440C, доводять її популярність у ножових виробників.
Ножеві вироби, в яких використовується сталь 440C, мають високі ріжучі властивості та досить довго утримують заточування без додаткової правки. При цьому варто відзначити стійкість до соляної корозії, що дуже важливо для ножа при використанні на природі та в умовах підвищеної вологості.
Ножі зі сталлю 440C стануть добрим вибором для універсального, рибальського чи мисливського застосування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Червоний |
| Загальне | |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Вага ножа | 300 г |
| Довжина ручки | 125 мм |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Довжина ножа | 30 мм |
| Заточення леза | Двостороння |
| Розмір леза | |
| Ширина леза | 35 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Довжина леза | 17.5 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал леза | Високовуглецева сталь |
| Чохол | Є |
| Вага з піхвами | |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 1 050 ₴







